VAŠE STAROSTI NA NAŠE KŘÍDLA

Jak prodat nemovitost

Rád bych Vám vysvětlil jak nejvýhodněji prodat nemovitost.  Mám realitní praxi  od roku 2006 a zrealizovaných cca. 300 obchodních případů. Informujte se u mě o novinkách, povinnostech jaké máte při prodeji/pronájmu a na různé výjimky kdy se na Vás různé povinnosti nevztahují apod.

 

1. Nejdříve je potřeba probrat povinnosti,  které se na Vás vztahují a nevztahují v momentě prodeje/pronájmu.  Toto se odvíjí od různých forem vlastnictví, typů nemovitostí, dob nabytí nemovitých věcí atd.

2. Je potřeba dobře nastavit  prodejní cenu vzhledem k požadované době prodeje.

3. Nepodceňujte přípravu nemovitosti k prodeji.

4. Přichází samotný prodej. Vyvarujte se chyb, kterých se dopouštějí prodávající bez realitky. Jakmile uveřejní nabídku sami, tak je začnou kontaktovat různí agenti zprostředkovatelé i vystupující jako zájemci atd. Bohužel znám případy kdy došlo i k podvodům na prodávající! Stane se Vám z nemovitosti  průchoďák  a neefektivní prohlídky Vás budou stát hodně času a bez výsledku. Další chyba je dát nabídku do více RK, nemovitost se objevuje za rozlišné ceny s jinými údaji. Nastávají zmatky devalvace ceny apod. Kupující nemá důvěru v takový obchod a je nejistý při složení rezervační částky.

5. Základem je svěřit nemovitost profesionálovi s praxí. Nemovitost Vám prodává konkrétní makléř ne jméno gigantické RK ve které se makléři střídají jako na běžícím pásu a pracují pod tlakem, vím o čem mluvím.

6. Svěřte prodej nemovitosti profesionálovi s realitní praxí a dobrým jménem. A můžete být v klidu, že nemovitost bude prodána bezpečně za co nejvyšší cenu v co nejkratší době. Hájím zájmy prodávajících a snažím se aby byl obchod uzavřen se vší spokojeností a mou odměnu  hradil kupující!

Zajistím Vám bezpečný prodej bez zbytečných komplikací za co nejvyšší možnou cenu včetně právního servisu!