VAŠE STAROSTI NA NAŠE KŘÍDLA

Mýty

 

  • Nemovitost si prodám sám, fotky umístím na internet, zájemci se mi jenom pohrnou a ušetřím.
  • Žádný prodávající nemá potřebnou praxi, tak aby uměl využít správné obchodní techniky a dovednosti jako makléř, který má bohaté zkušenosti s kupujícími. Takový makléř umí situaci ovlivnit a kupujícímu vše vysvětlit, aby získal důvěru v samotný obchod.
  • Soukromé weby typu Bezrealitky
  • Na tyto weby se vztahují hlavně začínající makléři, kteří jsou tlačeni svými nadřízenými do telefonátů a zoufale se snaží nabrat tímto způsobem nemovitost a získat kontakt na majitele.  Bohužel ve většině případů dochází k nekalým praktikám a makléři se vydávají za zájemce na prohlídce si vyfotí Vaši nemovitost nebo si fotky stáhnou a umístí je na internet. Po čase zjistíte, že Vaše nemovitost je na různých webech se špatnými údaji a rozdílnými cenami. Dochází k devalvaci prodeje. Dále se stává z Vašeho domova průchoďák pro začínající makléře (jakoby zájemce) a ani nevíte co je to za lidi.
  • Dále weby tohoto typu nejsou tak účinné jako např. Sreality, Reality.cz apod., kde nakonec většina kupujících hledá. Tato inzerce je nejúčinnější, ale poměrně drahá. Jako makléř inzeruji více nemovitostí a mám inzerce tohoto typu zajištěny a zaplaceny, můžete je takto využít a na prohlídku Vám přivedu pouze zájemce o koupi Vaší nemovitosti.